Ako to funguje?

Domov Diskusné fóra Pomoc Ako to funguje?

Táto téma obsahuje 3 odpovede, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom Profile photo of YouTuberi.com YouTuberi.com pred 9 rokmi, 6 mesiacmi.

Zobrazujú sa príspevky 4 - 1 cez 4 (z 4 celkovo)
 • Autor
  Príspevky
 • #820
  Profile photo of adaajjdad
  adaajjdad
  Účastník

  Vytvoril som si internetovú stránku a chcem aj ďalšiu a pre každú chcem mať vlastný youtube channel. Dá sa to? Ako mám vykazovať príjem z youtubu a stránok ako živnosť?

  #822
  Profile photo of YouTuberi.com
  YouTuberi.com
  Keymaster

  Áno, môžete mať viacero YouTube channelov pre svoje stránky. Buď si vytvoríte viacero Google účtov a ku každému si vytvoríte aj YouTube channel. Alebo môžete spravovať viacero YouTube channelov z jedného Google účtu, viac sa dozviete tu: https://support.google.com/youtube/answer/4627511?hl=cs.

  K tej druhej otázke, na to nie som úplný odborník, ale čo viem, tak stačí mať živnosť. Ohľadom fakturácie a platby DPH, tak to sa musíte spýtať niekoho iného :).

  #823
  Profile photo of adaajjdad
  adaajjdad
  Účastník

  Ďakujem za odpoveď. Mám ešte pár otázok. Ak mi youtube ponúkne partnerstvo tak to môžem prijať aj neskôr až keď mi to bude vyhovovať ak áno tak ako? Keď budem chcieť odpovedať na komentáre pod svojím videom tak sa kliknutie na video nebude počítať ako nejaký podvod a nebude za to nejaký trest?

  #824
  Profile photo of YouTuberi.com
  YouTuberi.com
  Keymaster

  Partnerom sa môžete stať hocikedy, pokiaľ spĺňate podmienky. Návod ako povoliť speňaženie nájdete tu: https://support.google.com/adsense/answer/72857?hl=sk.

  K druhej otázke, tak to nie je problém.

Zobrazujú sa príspevky 4 - 1 cez 4 (z 4 celkovo)

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému