LudioCZE: Už od malička mě bavilo natáčet. [Rozhovor]

ludiocze-foto

Prečítajte si rozhovor s mladým YouTuberom LudioCZE, ktorý je hercom v Národnom divadle.

“Musí to být úžasný pocit, když jdete po ulici a najednou … hele, nejsi ty náhodou Ludio?”

Na začiatok sa nám predstav, ako sa voláš a aké máš záľuby.

Čau Čau Čau lidi! Já jsem Ludio, ale můžete mi říkat i Pepa. Mezi moje záliby patří samozřejmě YouTube, bavit se s rodinou a přáteli a hlavně hrát divadlo. Můžu na sebe prásknout, že sem hrál třeba v Národním Divadle.

Akú postavu si tam hral?

V Národním divadle jsem hrál vesnického chlapce. Byla to menší role, ale v jiných divadlech jsem hrál i role větší. Je to legrace a moc mě to baví.

Prečo si sa rozhodol stať YouTuberom?

YouTuberem jsem se stal hlavně proto, že už od malička mě bavilo jen tak natáčet, nebo si hrát na moderátora, zpěváka atd. Navíc mě vždycky štvalo, jak si hodně lidí utahuje z mladších YouTuberů a tak jsem chtěl dokázat, že i když je vám třeba 13 (to mi bylo když jsem začínal), tak můžete dokázat natočit dobré video. Na začátku mě inspiroval a pomáhal mi kamarád InspiredRealLifeGroup.

Prečo práve Ludio? Čo to znamená a ako vznikol tento nick?

Ludio je vlastně mnou vymyšlené jméno. Sice jsem posléze zjistil, že Ludio je možná i normální jméno v nějakém španělském kalendáři a jmenuje se tak i nějaký německý letsplayer, který mi nadával, že jsem jméno ukradl. Ale já jsme ho vážně vymyslel. Teda spíš přeložil. Ludio znamená v latině slovo hráč. Zkoušel jsem slovo hráč překládat v různých jazycích a jméno Ludio se mi zalíbilo.

Aké videá točíš?

Točím videa z her, vlogy a teď budu často natáčet takové minifilmečky.

O čom budu tie minifilmy? Skús nám trochu o tom niečo prezradiť.

Zas tolik neprozradím. Některé jsou již dlouhodobá záležitost jako například parodie na Harryho Pottera. Prošlo stovkami změn a teď už jenom procházíme finálními úpravami textu a měla by vyjít někdy koncem září. Bude to celkem dlouhá série minifilmečků a poslední co prozradím je, že mě tam bude až dost.

Prečo si teraz pár týždňov nenatáčal videá?

Zdá se, že jsem nenatáčel, ale opak je pravdou. Celé prázdniny jsem natáčel a teď také poctivě stříhám. Jakmile jsem přijel z dovolené, tak jsem ihned chtěl natočit různé tagy a nová videa, ale bohužel mám kameru na reklamaci, takže jsem nemohl nic natočit. Ale už mám skoro dostříhané celé moje prázdniny a doufám, že se to lidem bude líbit.

Máš nejaký cieľ, ktorý by si chcel dosiahnuť?

Možná je to trochu klišé, ale rád bych někdy svými videi i pomáhal. Třeba jako to udělali lidi z akce LetsPlayeři dětem. To bylo velmi šlechetné. Ale taky bych chtěl udělat i něco pro své ego (smích) a to třeba překonat hranici 100.000 odběratelů. Sice je to jen číslo, ale musí to být úžasný pocit, když jdete po ulici a najednou … hele, nejsi ty náhodou Ludio? Nese to zároveň spoustu zodpovědnosti, ale vážně bych toho někdy chtěl dosáhnout.

Čo hovorí tvoja rodina a kamaráti, že točíš videá?

Moji kamarádi mě v tom moc podporují a rodina též. Pár mých kamarádů jste již mohli vidět ve videích (Kiki, Matouš (FunPealMan) nebo třeba Fíla) a třeba s mamkou teď připravujeme video, kde bude mamka hrát různé hry. Věřte mi, na to je úplný antitalent. Takže od svých nejbližších mám plnou podporu a pomoc.

Prečo si sa rozhodol pre zmenu imidžu?

Vlastně to zatím nikdo moc neví. Všichni si myslí, že mám stále dlouhé vlasy, protože od té doby jsem nenatočil žádné video. Je mi to moc líto, protože stříhám jako o život, ale ještě pořád nejsem hotov a nechci odevzdat poloviční práci. Ale abych se vrátil k otázce, tak hlavně proto, že už mě patka nebavila. Začal jsem mít tik, lezlo mi to do očí, nakláněl jsem se na stranu, po ránu afro jako blázen. To co mám ted, ráno přejedu hřebenem a jdu. Navíc se mi tento účes moc líbí a jsem s ním spokojen.

Najobľúbenejšie video na Youtube?

Kromě mých videí? Asi tohle:

Není u nás za tak známé, ale vždy když se na něj podívám (i v těch nejblbějších chvílích), mě zaručeně rozesměje.

Ďakujem za rohovor a nakoniec ešte môžeš niečo odkázať čitateľom.

Chtěl bych poděkovat všem co mě odebírají a sledují moje videa. Absolutně jsem nečekal takový ohlas u mých videí, vím, že pro někoho je to možná málo, ale každý den když se podívám na statisky, tak zjistím, že zhlednutí vzrostlo třeba o 700 dalších a přibyli další dva odběratelé. Je to opravdu krásný pocit a zahřeje to u srdíčka.

 

Odkazy na kanál a stránky: YouTube kanálFacebookGoogle+

Videá od LudioCZE:

Fotky:

ludiocze-foto

ludiocze-foto2

ludiocze-foto3

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *