Gembler Don: Mojím hlavným cieľom je zabávať ľudí. [Rozhovor]

gembler-don-foto2

 “Mojím hlavným cieľom je zabávať ľudí”

Na úvod by si sa nám mohol predstaviť a povedať aké máš záľuby.

Tak volám sa GemblerDon moje skutočné meno je Dominik. Na Youtube som už rok a 4 mesiace a medzi moje záľuby patrí šport, hudba, jednoznačne Youtube, flákanie sa a tak podobne.

Prečo práve GemblerDon?

Tak vzniklo to tak jednoducho Don bola taká prezývka, ktorú som využíval skoro všade a Gembler asi z toho dôvodu, že rád hrám počítačové hry.

Ako si sa dostal k natáčaniu videí?

K natáčaniu som sa dostal len takou náhodou, keď som hral Amnesiu a nevedel som prejsť jednu časť a tak som si ju našiel. Ale vedľa bolo video ako trolliť príšeru v Amnesii. Ten youtuber sa mi veľmi zapáčil a neskôr som spoznal Zdochliaka a on ma inšpiroval a tak som si povedal že musím aj ja natáčať videa, lebo ma to jednoznačne bude baviť a tak sa aj stalo. A tak som sa dostal k natáčaniu videí.

Koľko času denne venuješ natáčaniu a akú výbavu používaš?

Toto presne neviem povedať, niektorý deň viac a niektorý deň menej. Moja výbava je kamera Logitech HD Webcam C270 a mikrofón je Behringer C-1U, zvuk nahrávam v Audacity a videá konvertujem v Camtasia Studio 8.

Čo ťa najviac baví a čo ti zase naopak najviac prekáža?

Tak najviac ma baví natáčanie videí. Je to vec, ktorá ma baví a vždy sa teším, keď sa moje videa páčia divákom a pobavím ich. A najviac mi prekáža, že ľudia nepoznajú veľa dobrých youtuberov, lebo nie sú slávny alebo pretože si vybrali už nejakých youtuberov a iným šancu nedávajú. Chápem ich, lebo je mnoho detí na Youtube, ktorí len nadávajú a tak podobne, ale tak šancu by mohli dať aj iným. Týmto nechcem nikoho uraziť.

Máš nejaký cieľ, ktorý by si chcel dosiahnuť?

Mojím hlavným cieľom je zabávať ľudí. Chcem, aby sa zabávali pri mojich videách a snažím sa byť s nimi v kontakte. Vždy ma poteší like, koment a odber proste, ak to vidím, tak ma to motivuje, aby som pre fanúšikov natáčal častejšie a robil kvalitnejšie videá.

Čoskoro budeš mať 300 odberateľov, čo by si ale urobil, keby ich bolo aspoň 10 000?

Tak to je ešte ďaleko a ja som vďačný za každý odber. A čo by som spravil tak presne neviem, ale najskôr by som spravil nejakú súťaž pre mojich verných fanúšikov, zahral by som si nejaké hry s fanúšikmi, skupinový hovor na skype s fanúšikmi a tak podobne, a hlavne stále by som ich chcel zabávať.

Najobľúbenejšie video na Youtube?

Tak to je ťažké vybrať najobľúbenejšie video. Mnoho youtuberov natáča kvalitne videa, ale tak asi najobľúbenejšie video ktoré mám je od youtubera ktorého som spoznal ako prvého a to video sa volalo Amnesia – The Dark Descent ::: Trolling the Monsters

Ďakujem za rozhovor.

 

Odkazy: YouTube kanálFacebookGoogle+

Videá:

Fotky:

This slideshow requires JavaScript.

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *