Získavanie odberateľov v službe YouTube

ziskavanie-odberatelov-v-sluzbe-youtube

Ako YouTube udržuje presnosť počtu odberov

Prihlásením na odber kanála sa vytvára vzťah medzi autorom obsahu a spotrebiteľom obsahu. Autor naďalej vytvára skvelé videá a spotrebiteľ ich sleduje, komentuje a označuje obsah, ktorý sa mu páči. Berieme tento vzťah vážne.

Čo je to oprávnený odber?

Odber je prísľub podpory kanála YouTube zo strany používateľa. Znamená to, že skutočná ľudská bytosť chce, aby bol obsah tohto kanála každý deň súčasťou jej informačného kanála.

Množstvo užívateľov prihlásených na odber kanála YouTube by malo byť parametrom, ktorý vyjadruje skutočný záujem o tento kanál, nie meradlom automatizovaných alebo falšovaných činností.

Viac informácií o odberoch sa môžete dozvedieť na tejto stránke Centra pomoci.

Aké stratégie získavania odberov nie sú povolené?

Služby, ktoré sa snažia zvýšiť počty odberateľov v službe YouTube automatizovanými prostriedkami alebo ako trhovisko, porušujú naše podmienky poskytovania služieb a nie sú povolené. Patria k nim napríklad nasledujúce postupy:

  • nákup odberateľov z webových stránok tretích strán

  • výmeny a služby typu odber za odber z webových stránok tretích strán, ktoré vás prihlásia na odber niekoľkých kanálov a následne sa prihlásia na odber vášho kanála

Čo s tým robí YouTube?

Pravidelne overujeme odberateľov kanálov jednotlivých účtov a trestáme účty, ktoré sa podieľajú na neoprávnených činnostiach

Ak sa teda chcete dohodnúť s niekým na propagácii vášho obsahu, zistite si, ako to robia, a buďte informovaní, pretože možno vkladáte osud svojho kanála (a vášho podnikania v službe YouTube) do ich rúk.

Ako získať viac odberateľov na YouTube povolenými spôsobmi si prečítajte v tomto seriáli.

Zdroj: Centrum pravidiel – YouTube

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *