TOP 10 českých a slovenských YouTuberov

top-10-cz-sk-youtuberov

Viete aké je poradie najúspešnejších českých a slovenských YouTuberov podľa počtu odberateľov? Ak nie, tak v tomto článku to môžete zistiť.

 

Pozrite si aj INFOGRAFIKU: TOP 10 českých a slovenských YouTuberov.

 

10. PedrosGame - 270 000+

pedrosgame-logo

Pedro patrí medzi skúsených YouTuberov. Na svojom hlavnom kanáli má natočených už vyše 700 videí. Sú tam najmä herné videá z minecraftu, ale nájdu sa tam aj videá z iných hier a samozrejme rôzne zábavné vlogy. Pedro taktiež aj veľmi pekne spieva, o čom sa môžte presvedčiť na jeho druhom kanáli.

 

http://www.youtube.com/user/Pedrosgame

 

9. MinecraftBoxCZ - 280 000+

minecraftboxcz-foto

Všetko o Minecrafte na jednom mieste. Česky a zábavne. Toto je slogan YouTube kanálu MinecraftBoxCZ. Ako už názov napovedá, tak tu nájdete videá z Minecraftu :). Preto, ak ste fanúšikom tejto zábavnej hry, tak sa prihláste na odber kanála, aby vám neušli žiadne videá.

 

http://www.youtube.com/user/Minecraftboxcz

 

8. GoGosVlog - 290 000+

gogosvlog-foto2

Goga pozná určite každý. Je to jeden z naúspešnejších YouTuberov na českej a slovenskej scéne. Okrem hlavného má Gogo aj tento kanál, ktorý využíva na zverejňovanie svojich vlogov.

 

 

http://www.youtube.com/user/Gogosvlog

 

7. Minecrafak - 310 000+

minecrafak-foto

Na siedmom mieste je ďalší Minecraft kanál. Avšak Minecrafak nenahral žiadne video už 4 mesiace, preto ho asi za pár týždňov predbehnú ostatní YouTuberi.

 

 

http://www.youtube.com/user/Minecrafak

 

6. NejFake - 320 000+

nejfake-foto

Kto sa skrýva za touto maskou? Tak túto otázku si položil asi každý, kto videl aspoň jedno video od NejFaka. NejFake je YouTuber, ktorý je iný ako ostatní. Jeho motto je: Jméno a tvář nejsou důležité, důležitá je myšlenka a názor. A presne týmto sa pri natáčaní svojich videí aj riadi, pretože stále nosí masku a nebojí sa vyjadriť svoj názor.

 

http://www.youtube.com/user/Nejfake

 

Údaje sú zozbierané k dňu 1.10.2014.

INFOGRAFIKA: TOP 10 českých a slovenských YouTuberov

 

Do komentárov napíšte, ktorých YouTuberov sledujete vy a taktiež podporte tento článok lajkom.

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *